preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Split 3"

Login
Djeca i mediji

Dobro je znati

Brošura za roditelje „Intervju s roditeljima-odgovori koje je dobro znati“

Kako zaštititi dijete u svijetu interneta, mrežnih tehnologija i mobilnih telefona

 

 

Popis udžbenika

POPIS UDŽBENIKA ZA

ŠK. GOD. 2018./19.

Napomena: Popisi udžbenika koji su odabrani 2014./2015. godine važeći su i u šk. god. 2018./2019.

Napomena za 1. razred: NE KUPOVATI LIKOVNU MAPU (učitelji će dati upute o mapi na početku šk. godine).

Napomena za izbornu nastavu Informatike - raspitati se kod predmetnog učitelja je li potreban udžbenik.

Priloženi dokumenti:
popis udzbenika.pdf

Savjetujemo

Besplatan Office s 1 TB prostora za pohranu svim učenicima, učiteljima i nastavnicima osnovnih i srednjih škola!

IGRE

PRIRUČNICI ZA RODITELJE:

1. i 2. razred

3. i 4. razred

5. i 6. razred

7. i 8. razred

PRIRUČNIK ZA UČITELJE

1. i 2. razred

3. i 4. razred

5. i 6. razred

7. i 8. razred

Novi Nacionalni portal za učenje na daljinu Nikola Tesla:

 

ELEKTRONIČKI IDENTITET UČENIKA I UČITELJA

Elektronički identitet (za pristup Internetu, CARNetov Webmail, Nacionalni portal za udaljeno učenje Nikola Tesla, e-Knjižnica, Školska Učilica, forum Portala za škole, upisi u srednju školu i dr.)

 

LIKOVNA KULTURA

 

Besplatni udžbenici

https://youtu.be/jJubzKEyeA4

DAN ŠKOLE

Tražilica
Projekti

NAŠA ŠKOLA U EMISIJI "DOBRO JUTRO, HRVATSKA"

Školski list

broj 14broj 13broj 12broj 11broj 10

Fotogalerija
Razno
 

Prijavi sadržaj na internetu za koji sumnjaš da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja ili zlostavljanja djece.

Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 8. 2014.

Ukupno: 369420
Ovaj tjedan: 968
Danas: 34

RSS Reader
RSS Carnet
19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Raspored zvona

JUTRO
1. 8.00 - 8.45 
2. 8.50 - 9.35 
3. 9.40 – 10.25 
ODMOR 10.25 - 10.40
4. 10.45 - 11.30
5. 11.35 - 12.20 
6. 12.25 - 13.10 
 
POSLIJE PODNE
1. 14.15 – 15.00
2. 15.05 – 15.50 
3. 15.55 – 16.40
ODMOR 16.40 - 16.55
4. 17.00 – 17.45
5. 17.50 – 18.35
6. 18.40 – 19.25
 
MEĐUSMJENA
1. 11.30 – 12.15        
2. 12.20 - 13.05    
ODMOR 13.05 - 13. 20
3. 13.20 – 14.05
4. 14.10 – 14.55    
Učitelji predmetne nastave

Barbara Donkov-Zorčić - Hrvatski jezik- savjetnik
Katarina Piveta Vidučić - Hrvatski jezik Neda Lelas - Hrvatski jezik - savjetnik
Anita Goleš - Hrvatski jezik 

Ilonka Poljak - Likovna kultura
Ivica Juretić - Glazbena kultura

Dijana Šimac - Engleski j./ Talijanski j. 
Vana Škarić - Talijanski jezik (porodiljni)
Andrea Petrović-Vidović - Engleski jezik (porodiljni)
Ivan Žižić - Engleski jezik - zamjena za A. Petrović Vidović
Nives Dadić - Engleski jezik
Anita Žižić - Engleski jezik
Zorana Čokljat - Engleski jezik 
Ivana Vučetić - Talijanski jezik
Silvija Sinovčić  - Njemački jezik - mentor

Ana Ferić - Matematika 
Ivan Bilobrk - Matematika
Svjetlana Komić - Matematika - savjetnik
Mirela Pešut - Matematika /fizika, mentor

Željan Kutleša     Fizika

Vesna Buljan - Priroda / Biologija
Milica Polić - Kemija
Sanda Šimičić - Priroda/Kemija, savjetnik, voditelj ŽSV 
Ljerka Šarin - Priroda / Biologija

Martina Koceić Bilan    - Povijest 
Marija Krstinić    Povijest/ Njemački jezik (Radna skupina za reformu)
Marina Boroz - zamjena za Krstinić Mirjana Pupačić - Geografija (porodiljni)
Hrvoje Vrdoljak - Geografija (zamjena za Pupačić)

Nikola Lepetić - Informatika
Mila Ozretić - Informatika

Renato Đikić - Vjeronauk
Ratka Pivčević - Vjeronauk
Zorica Šitum - Vjeronauk

Igor Šimunović - TZK
Edo Trivković - TZK

 

 

 




preskoči na navigaciju